Categoria de concurs - Programare

Categoria PROGRAMARE

Dacă te pregăteşti să devii un bun programator atunci nu trebuie să înveţi doar limbajul de programare ci trebuie să înveţi să rezolvi probleme.

Dacă eşti la început de drum atunci te invităm să te înscrii la secţiunile pentru începători, dar dacă ai mai participat la olimpiade si concursuri te invităm să te înscrii la secţiunile pentru avansaţi. Detalii despre programa concursului găseşti mai jos.

Evaluarea problemelor de programare din cadrul acestui concurs se realizează cu un sistem automat de evaluare, fără prezenţa concurenţilor. Pentru fiecare problemă din cadrul probei de concurs, se poate acorda un punctaj cuprins între 0 și 100. Sistemul de evaluare impune respectarea cu rigurozitate a cerințelor specificate în enunțul problemei şi a regulilor de formatare a fişierelor de test. Detalii despre aceste cerinţe găseşti aici.

Criterii de jurizare:

  • vor fi descalificaţi elevii care vor prezenta surse asemănătoare;
  • dacă doi sau mai mulţi concurenţi vor obţine acelaşi punctaj total, ordinea clasamentului va fi dată de timpul de încarcare pe site al ultimei surse şi de ordinea lexicografică descrescătoare a punctajelor obţinute la fiecare problemă, dispuse descrescător;
  • dacă un concurent se înscrie la mai multe categorii de vârstă (de exemplu una din secţiunile 9-10 şi sectiunea 11-12) va putea intra în cursa pentru premii doar la nivelul corespunzător clasei sale, nivel declarat în secţiunea profilulul său;
  • înainte de acordarea premiilor toate informaţiile legate de nivelul de vârstă al participanţilor trebuie validate printr-o adeverinţa de la şcoala de provenienţă.

Suportul teoretic necesar pentru participarea la concursul online de informatică Empowersoft - editia 2021

Secțiunea începători clasele 5-6
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
Secțiunea avansați clasele 5-6
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
  • Tablouri unidimensionale și bidimensionale
  • Algoritmi care folosesc tipuri simple și tablouri
Secțiunea începatori clasele 7-8
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fisiere text
  • Tablouri unidimensionale
Secțiunile clasele 7-8 avansați respectiv 9-10 începători
  • Elemente de bază ale limbajului de programare
  • Tipuri simple de date (întreg, logic, char, real) și tipuri structurate (înregistrare)
  • Structurile liniară, alternativă și repetitivă
  • Algoritmi care prelucrează tipuri simple de date
  • Lucrul cu fișiere text
  • Tablouri unidimensionale și bidimensionale
  • Algoritmi care folosesc tipuri simple și tablouri
  • Șiruri de caractere
  • Subprograme definite de utilizator
  • Probleme de combinatorică (permutari, submulțimi)
  • Probleme de geometrie plană într-un sistem de coordonate
Secțiunile 9-10 avansați respectiv 11-12
  • programa de concurs respectă programa concursurilor naționale de informatică

Concurenți înscriși și validați

Secțiunea 5-6 începatori
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALBU MIHNEA TEODOR PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
2 ALEXANDRESCU SARA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RîPEANU LUMINIțA
3 ANASTASIU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
4 ANDREI BUCUR COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN" CONSTANTA NEGOITA ANDREEA
5 ANDRONESCU AMIRA LICEUL TEHNOLOGIC BAIA DE FIER ADAM DOINA IOANA
6 ANGELIAN NICOLAE ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINIțA RîPEANU
7 ANGHEL RARES MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
8 BACIU RARES COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
9 BADARAU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" DENISA GLAJE
10 BANUTA ZOE COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
11 BARBU TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
12 BARBULESCU CRISTIAN GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
13 BĂRZOI ALEXANDRU IONUȚ PALATUL COPIILOR CONSTANTA NEGOIȚĂ ANDREEA
14 BENE ANTONIU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE RITA SOBO & NICOLETA SANDOR
15 BERECHET MIHAI PALATUL COPIILOR RăDULESCU RAMONA
16 BîRSăşTEANU RADU MIHAI PALATUL COPIILOR RADULESCU RAMONA
17 BOBEICA DAVID COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE CAMELIA GEORGESCU
18 BRAILESCU SEBASTIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN" RUSU CRITINELL GABRIEL
19 BUCUR BRIANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
20 BUCUR LAURA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" VALENTINA PREDA
21 BULUTU BIANCA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
22 BURLACU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
23 BUZEA LUCA MIHAI SCOALA GIMNAZIALA 56 MARIANA KISCH
24 CHIRA MATEI COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA
25 CHITEA ARWEN ANAMARIA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" GLAJE DENISA
26 CIOCîRLIE ALIN ȘCOALA GIMNAZIALă "LUCIAN BLAGA" SABOU RITA & DINA BOLBA
27 CIORTEA ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALă "GHEORGHE LAZăRâ" ZALăU DEAC PAULA CRISTINA
28 CIURBE NICOLAE LIVIU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
29 CORAVU ANDRA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA CORAVU LAURA
30 COSTIN VLADIMIR CYGNUS COMPUTER KISCH MARIANA
31 CRIHAN DAVID COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT CARMEN MAREș
32 CRISTACHE SEBASTIAN PALATUL COPIILOR BUZAU POP ANA MARIA
33 CRISTEA ALEXANDRU LUCA ȘCOALA GIMNAZIALă ȘTEFAN CEL MARE AUREL IONESCU
34 DAN ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
35 DAVID BADARAU COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" DENISA GLAJE
36 DEMETRESCU ARMAND ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA COTFASA ALINA
37 DENIS GHEORGHE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
38 DINCă DAVID COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
39 DRAGOMIR COTIGA RARES ANDREI LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" BRAILA GANEA TUDOR
40 DRAGOMIR OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
41 DRAGUSANU FABIAN-VASILE COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT CARMEN MAREș
42 DUMITRESCU MARIA NICOLE COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT CARMEN MAREș
43 DUMITRU VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
44 ELENA PRISăCăRUță COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MAREș CARMEN
45 FILIPESCU LUCA-DAMIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
46 FILIPESCU REMUS ANTONIU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE GEORGESCU
47 FLORIAN MARA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
48 FORSEA ANASTASIA șCOALA GIMNAZIALă "SF. ANDREI" BERBECE GEORGIANA
49 FRUMUșANU VICTOR PALATUL COPIILOR CONSTANțA NEGOIță ANDREEA
50 GANEA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
51 GHEORGHE MATEI MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 194 MARIN SORESCU LUMINITA PETRESCU
52 GHEORGHE SEBASTIAN STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 194 MARIN SORESCU LUMINITA PETRESCU
53 GHEORGHE SEBASTIAN ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 194 MARIN SORESCU LUMINITA PETRESCU
54 GHIță CEZAR OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRăGHICI SIMONA
55 GOGU MIHNEA SCOALA TITU MAIORESCU BUCURESTI ALINA BOCA
56 GRADINARU MARIA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" VALENTINA PREDA
57 GRIGORE DAVIDE NECUNOSCUTĂ CRISTI RUSU
58 IACOB MARIA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
59 IANCU CEZAR-STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ELENA DANIELA LICA
60 IGNA ALESSANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
61 INDRIES DARIAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA
62 ISăCHIOAEI LUCA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MAREș CARMEN
63 IUSTINA DRAGOMIR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, LAURA UNGUREANU
64 LOVIN PETRU COLEGIUL NATIONAL "UNIREA" FOCSANI POGAN LAURA
65 LUPU CEZAR ANDREI PALATUL COPIILOR RADULESCU RAMONA
66 MAFTEI DAVID ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ELENA DANIELA LICA
67 MANOLACHE DENIS COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MAREș CARMEN
68 MARIAN CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
69 MARIN IOANA-VIORICA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
70 MARIN IOANA-VIORICA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
71 MIHAI ANDREI RARES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
72 MINCA ANDRADA ELENA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
73 MINTAș ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
74 MITRACHE NARCISA ELENA ȘCOALA GIMNAZIALă NR. 143 PUNCIOIU ANA ANDUțA
75 MITRASCA MARC PATRIC ȘCOALA GIMNAZIALă "MIHAI EMINESCU" ZALAU DEAC PAULA
76 MIU ANA CORINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
77 MOISă RARES CONSTANTIN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL MIHAELA ACALFOAIE
78 MOLDOVAN GEORGE COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA SELF-LEARN
79 MOLDOVAN LUCA BOGDAN LICEUL TEORETIC NEGRESTI OAS DOROS IOAN
80 MURESAN LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE RITA SABOU, NICOLETA ȘANDOR
81 NAGY STEFAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
82 NEGUT VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA, George Trifan
83 NICHITA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
84 NITU ALEXANDRU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
85 NOVAC ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MARES CARMEN
86 OPRIS CALEB SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
87 OROS CARLA COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
88 PALAGHIANU DAVID COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA
89 PALAGHIANU DAVID COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA
90 PANA ȘCOALA GIMNAZIALă "GEORGE COșBUC" PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
91 PAUL ALEXANDRU ROSSY COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
92 PAVEL MĂLINA-CARLA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" PITESTI IULIANA POPESCU
93 PAVEL MăLINA-CARLA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" PITESTI IULIANA POPESCU
94 PETRE CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
95 PETRE IONUT COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
96 PîSLARU ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALă VASILE CRISTOFOREANU RâMNICU SăRAT GABRIELA IVANA
97 POPA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RîPEANU LUMINIțA
98 POPA DAVID COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MARES CARMEN
99 POPESCU DAVID IULIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU CAMELIA ALICE
100 ROBU CALIN DAMIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
101 RUS IONEL-ANTONIO ȘCOALA GIMNAZIALA NR 2 RESITA ADRIAN LASCU
102 RUSU ANDREI COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" KISCH MARIANA
103 RUSU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" GEORGIANA LIGIA BERBECE
104 RUSU ANDREI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" GHERCA MAGDA, KISCH MARIANA
105 SANDOR RAISSA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA/RITA SABOU
106 SANDULESCU SORANA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANIELA LICA
107 SARMASI CERNATOIU GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE CAMELIA GEORGESCU
108 SOLOM PETRU PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
109 SOPOIAN IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR/ RITA SABOU
110 STEFAN LUCHIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
111 STELIAN ELENA MADALINA PALATUL COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
112 STOICA MIHNEA TEODOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CABAS ALI, NUBERDJIEV PUDAK
113 STOICA TEODORA SCOALA GALA GALACTION NR. 5 MANGALIA CIOCîIA MARIA
114 STROESCU ELISABETA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
115 SZEREDAI ROBERT- ISTVAN ȘCOALA GIMNAZIALă "SIMION BăRNUțIU" ZALăU DEAC PAULA CRISTINA
116 TANASE DARIA ELENA CLUBUL COPIILOR BAICOI ILIE RAMONA
117 TANASE VICTOR ANDREI CLUBUL COPIILOR BAICOI ILIE RAMONA
118 TATOMIRESCU IASMINA COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
119 TEODORESCU COSMIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.149 MARCELA PRIBOI
120 THURY BURILEANU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA GALA GALACTION MANGALIA CIOCîIA MARIA
121 TOADER IULIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
122 TOMA CEZAR LICEUL TEORETIC CU PROFIL DE ARTE ”ELENA ALISTAR” TOMA VITALINA
123 TOMITA ALESIO ȘCOALA IORGU IORDAN RUSU CRISTIAN GABRIEL
124 TRANDAF DARIA ALEXIA SCOALA GALA GALACTION CIOCIIA MARIA
125 TUDORIE RARES IONUT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ALICE GEORGESCU
126 VASILESCU DIANA LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI VASILESCU SIMION EMILIA
127 VASILESCU RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
128 VăSâI MARIUS COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" SUNITA ANDEA MOGA
129 VESCAN LUCA DARIUS COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
130 ZăVOIANU RAREș ȘCOALA GIMNAZIALă ,,ALEXANDRU ȘTEFULESCU' PîRșOAGă FLORIN
131 ZETU CATERINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" Mircea Brasoveanu, Antonia Mocanu
Secțiunea 5-6 avansați
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALEXE ANDREEA BIANCA LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" BERBECE GEORGIANA
2 ANGELIAN NICOLAE ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINIțA RîPEANU
3 BACIU RARES COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
4 BARBU TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
5 BARBU TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RAPEANU LUMINITA
6 BELU IANIS COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGHICI SIMONA
7 BELU IANIS COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGHICI SIMONA
8 BEZDEDAN ERIC STEFAN CENTRUL DE EXCELENTA BRASOV; SCOALA GIMNAZIALA NR 8 BRASOV AUPICI IRINA
9 BIRSAN RAZVAN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
10 BOABES CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA
11 BURLACU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
12 BUZGARU BOGDAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA GABRIELA BOCA
13 CIUNTU TIBERIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 MARIANA KISCH
14 CIURBE NICOLAE LIVIU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
15 COMAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA GABRIELA BOCA
16 CURCA DAVUD COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA CORAVU LAURA
17 DRAGU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
18 DUMITRU VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
19 GALOIU TEODOR SCOALA GIMNAZIALA PIA BRATIANU ANCA KNOPF
20 GAVRIS MIHAI VLADIMIR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
21 GHEORGHIU MIHNEA LIVIU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRăGHICI SIMONA
22 GHIță CEZAR OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRăGHICI SIMONA
23 GIURGEA ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
24 GOREA RARES-ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA-GABRIELA BOCA
25 GRAMA ANDREI TEODOR LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA, MIHAI TUțU
26 HAMCIUC CLAUDIU-IOAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI OANA BUTNARASU
27 ILINCA ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" CARMEN SPLAIS, MARIANA KISCH
28 IONESCU MIHAI FRATII BUZESTI NICOLI
29 MACOVEICIUC SABRINA GIULIA COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA HATMANU MIHAELA, FREITAG GABRIELA, PîNZARU LIVIU, ȘOIMAN ȘTEFANIA
30 MIHAI ANDREI RARES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
31 MINTAș ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
32 MITRASCA MARC PATRIC ȘCOALA GIMNAZIALă "MIHAI EMINESCU" ZALAU DEAC PAULA
33 MURESAN LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE RITA SABOU, NICOLETA ȘANDOR
34 MUTLU ENIS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
35 NAGY STEFAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
36 NICHITA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
37 OLARU RAZVAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
38 PANA EUSEBIU ȘCOALA GIMNAZIALă "GEORGE COșBUC" PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
39 PARASCHIVA OCTAVIAN ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA CLAUDIA PETRE
40 PATRASCU VLAD GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LUMINITA RIPEANU
41 PETRE ADELINA-VIOLETA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, MARIANA KISCH
42 POPESCU FILIMON ANDREI COSMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
43 RADU HORIA - MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
44 ROBERT NICOLAS DUMITRESCU COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" CARMEN SPLAIS
45 ROBU CALIN DAMIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
46 SANDOR IONUT-RADU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU PAULA CRISTINA DEAC
47 STUPARIU TEODOR-MIHAI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF, ALI CABAS
48 TACHE DAVID STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV AUPICI IRINA
49 TRICă ANDREI COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" CARMEN SPLAIS
50 TUDOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" KISCH MARIANA
51 UTEU KEREM LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
52 VADUVA MATEI RARES COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" DENISA GLAJE
53 VAN ELBURG-PATRASCU SARA-JOSIPA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TRUFAS CATALINA / TONCEA CRISTIAN
54 VASILACHE DARIUS SCOALA CENTRALA RODICA STANCU
55 VIESPESCU CARINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA NICOLI MARIUS
Secțiunea 7-8 începători
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALDEA DARIA COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" KISCH MARIANA
2 ANCUTA THEODOR COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA MIANA ARISANU
3 ANDREI CIOBANU COLEGIUL "NATIONAL", IASI GHEORGHE SANDU
4 ANDRONE NATALIA COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU LUMINITA POPESCU
5 ANGHEL LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
6 BILECA ALEXANDRU THEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
7 BREBENEL MIHNEA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
8 BURU THEODOR ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN" PITESTI BARASCU GEORGIANA
9 CHIRITA VLAD ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF
10 CIOBANU ANDREI COLEGIUL "NATIONAL", IASI GHEORGHE SANDU
11 CIOBANU ANTONIO COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" GLAJE DENISA
12 CODRES MIHAI PALATUL COPIILOR/ SCOALA GIMNAZIALA "SF.GHEORGHE" CRAIOVA SANDA IULIANA/ PETRESCU CLAUDIA
13 CONSTANTIN ANCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA,KISCH MARIANA
14 CRăIță ALEXANDRU ȘTEFAN SCOALA ALEXANDRU CIUCURENCU TULCEA BILEC ALINA MARIA
15 CREANGA COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
16 CURMEI MARIA ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA NUMARUL 56 KISCH MARIANA
17 DAN ANDREI DAVID SC NR 49 KISCK MARIANA
18 DAVID MOICEANU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
19 DIACONU ALEXIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
20 DOBROTA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
21 DRAGODAN HORATIU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
22 DRAGOMIR DENISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA,ANCA KNOPF
23 DRAGOMIR DENISA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA,ANCA KNOPF
24 DRAGOS ALBERT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA SANDOR
25 ENACHE DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
26 FILIP TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
27 GAȘPĂR-GâRU ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" BEJENARU LAVINIU
28 GHEORGHE MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIOLETA VISINESCU
29 GHICAN TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
30 IONESCU TEODORA=ELPIDIA ȘCOALA GIMNZIALă NR. 311 VELINCA STANCIU
31 ISTRATE ANDREEA-RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
32 MACOVEI MARA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA GABRIELA BOCA
33 MARMANDIU RUXANDRA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
34 MAZILU ANDREEA DARIA COLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVA VRABIE VIOLETA
35 MICU ANA ILINCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
36 MIRCEA MARIA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
37 MOGILA VLAD - CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" IULIANA ȘERBAN
38 MOLDOVAN GEORGE COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA SELF-LEARN
39 MUNTEANU RARES-STEFAN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
40 MURGILAS MIHAI-RARES COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
41 NOVAC GABRIEL IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR 197 RAPCEA RAZVAN
42 NOVAC GABRIEL IULIAN SCOALA GIMNAZIALA 197 RAZVAN RAPCEA
43 OPREA RARES-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA CRISTIAN TONCEA
44 PATURAN ERIC COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
45 PăTURAN THOMAS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
46 RAţ NATALIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
47 SABOU MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
48 SALIAN SHAAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
49 STAN TUDOR ȘTEFAN ȘCOALA SF VINERI PLOIEșTI AURELIA CONSTANTIN
50 THEODOR MOLDOVEANU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU ALINA BOCA
51 TRICĂ IOANA ANISIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
52 VARIA ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
53 VASILE DAVID-COSTIN LICEUL DE ARTA "IONEL PERLEA" SLOBOZIA RADULESCU DRAGOS
54 VIDRU RARES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
55 VIRTOPEANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
56 VLADUT EDUARD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
57 ZORLESCU MANUEL ȘCOALA GIMNAZIALă "GALA GALACTION" MANGALIA CIOCîIA MARIA
Secțiunea 7-8 avansați
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ANUSCA DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPH
2 ARSENOIU IULIAN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "ING. GHEORGE PANCULESCU" VALENII DE MUNTE LICA DANIELA
3 ASGARI ARMIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, VICTOR MANZ, TEODOR PLOP
4 BALAN STEFAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ANDREESCU GEORGIANA
5 BUCUR BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALă NR 3 BUCUR DIANA
6 BULICA IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
7 CARLAN SILVIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
8 CONTRAș ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAș DIANA, ANTON CARMEN
9 COZMA TIBERIU-STEFAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI GHEORGHE SANDU
10 CREANGA COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
11 DESPA FABIAN-ȘTEFAN PALATUL COPIILOR CRAIOVA & CJEX DOLJ IULIANA SANDA
12 DOBRE DARIUS ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
13 DOLEJAN FILIP-DIMITRI PALATUL NATIONAL AL COPIILOR BOCA VALENTIN
14 DRAGOMIRESCU AIDA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ANDREI CHIRIAC, ALI CABAS
15 DUMITRESCU ANA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
16 DUMITRESCU SILVIU FLORIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGIANA ANDREESCU
17 DUMITRU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA/DRAGOMIRESCU CRISTINA
18 ERICH DOBRE SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 MARIANA KISCK
19 FARES YUSUF LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA FRANCU CRISTIAN, CABAS ALI
20 GHEORGHIU VLAD ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA,BOGDAN STEFAN
21 GRECU TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
22 HARALAMBIE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA GABRIELA
23 IANOș ALEX-MARIAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAș DIANA
24 ILIE LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CRISTIAN FRANCU, TEODOR PLOP, ALI CABAS
25 IONESCU IOAN-DORIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA CEL BATRAN" CURTEA DE ARGES DAN OCTAVIAN DUMITRASCU
26 IONICA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS
27 IORDACHE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU DAVILA MIRCEA BOLOSTEANU
28 ISTRATE ANDREEA-RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
29 ITU SEBASTIAN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA GABRIELA
30 LUCA MISCOCI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TEODOR PLOP
31 MARCIUC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.97 BOCA VALENTIN, TUTU MIHAI
32 MARE LUCAS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA, ANTON CARMEN
33 MARINESCU LUCA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
34 MATEI MORTICI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, ANCA KNOPF
35 MăTASE ILEA PHILLIP PAUL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
36 MENDELSOHN MENDEL EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GINA
37 MILITARU MIHAI ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI ANDREESCU GEORGIANA
38 MOCANASU RADU COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" MARIANA KISCH
39 MOGILA VLAD-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" IULIANA ȘERBAN
40 MOLDOVAN LAURA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
41 MUSAT TUDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
42 NEGOIță TUDOR ȘCOALA GIMNAZIALă NR 79 BOCA VALENTIN
43 NICOLAE DAN STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALIN BOCA, MARIANA KISH
44 NICOLAE LUCA STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI GEORGE ANESCU
45 NICU ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, TEODOR PLOP
46 PETRESCU STEFAN IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
47 PISLARU LUCA EMILIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, MIHAI TUTU
48 PîSLARU ERIC PAUL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
49 POPESCU ERIK MAXIMILIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
50 REBENGIUC MIRCEA MAXIM COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA, CRISTIAN FRâNCU
51 ROMAN CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
52 SABOU MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
53 SANDOR IONUT-RADU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU PAULA CRISTINA DEAC
54 SAVU STEFAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA/ VISINESCU VIOLETA
55 SLANINA SIMON COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" ANCA KNOPF, ANCA MIHAELA
56 STANICA STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
57 TEODORESCU NICOLAS ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA TEODOR PLOP, ALI CABAS
58 TUDOR GHICA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, TEODOR PLOP, VICTOR MANZ
59 TUDOSE FILIP STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
60 VANGHELICESCU STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
61 VIDRU RARES COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
62 VOICU MIHAI-VALERIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, DANIEL SPATAREL, TAMIO-VESA NAKAJIMA
63 VOICU TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, GEORGE TRIFAN
64 VOINEA ALEXANDRU IURIE COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VIșINESCU VIOLETA
65 VRAJA LUCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
Secțiunea 9-10 începători
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ACATRINEI ROBERT-MARIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
2 ACATRINEI ROBERT-MARIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
3 ALBU MARA - SANZIANA PALATU COPIILOR CONSTANTA RADULESCU RAMONA
4 ALEXANDRU GABRIEL COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI SîRBU CRISTINA
5 ALEXE MIHAIL COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE SAVU LAURA
6 ANGHEL EDUARD ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
7 ARAMă ANDREEA COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
8 AVRAM ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" STăNESCU NICOLAE
9 BANUTA LIA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" FLOREA ANDREI
10 BARBU ANTONIA-ELENA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
11 BARBU COSTIN ADRIAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
12 BAROANă ALEXANDRU-CăTăLIN LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIțU ALINA-ELENA
13 BENE IONUT-MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV SERBAN MANUELA
14 BEREA GEORGE-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MAREș CARMEN
15 BETERINGHE ANDREI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU AVRAM LUIZA
16 BIVOLARU MARILENA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
17 BLAJ PAUL-FLORIN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN LARIU SILVIU GEORGE
18 BOBEI BOGDAN DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA-MARIA
19 BOTEA MARYO ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA RADULESCU DRAGOS
20 BRINAS DELIA IONELA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU EUGENIA MARIA OHOTA
21 BUGA ALIN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
22 BUGEAC BIANCA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
23 BULEAUCA DARIUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU DUMITRU TOMULESCU
24 BURTESCU EUSEBIU-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "G.VRANCEANU" BACAU EMA FACIU
25 BURUIANA STEFAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI GHEORGHE SANDU
26 BUZATU CăLIN CRISTIAN LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA ALINA NIțU
27 BUZDUGAN TUDOR-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT CARMEN MAREș
28 CALEAVALEA VASILE-ANDREI LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI PROF. CORNELIA IVASC
29 CALINOIU INGRID IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, HOMORODEAN MARCEL
30 CALNEGRU ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CIRSTEA CORNELIA ADI
31 CAMPEAN RARES LICEUL TEORETIC GHEORGHE MARINESCU TRIF DORINA
32 CAZAC GEORGE-VLAD LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
33 CăLUGăRIțA AMALIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
34 CăVESCU DUMITRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
35 CERNEA MIHNEA IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
36 CHISCARU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" STAN MIHAELA
37 CIOBANU ANTONIO COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" DENISA GLAJE
38 CIOBANU VLASIE IRINEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI EDUARD MITRICA
39 CIORNEI STEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
40 CIUTEA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
41 COBZARU ANDREI LICEUL TEORETIC "CALLATIS" MANGALIA MAGAZ GEORGETA
42 CODRIN CRISMARIU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIVU MIRELA
43 COMAN ANDREI - MĂDĂLIN COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE SAVU ELENA LAURA
44 COMAN MARCUS COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA ANA RALUCA SEMESDEAN
45 CONSTANTINESCU TEODORA-NATALIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" MOCANU ANTONIA
46 COSMA ANDREI CODRUț COLEGIUL NATIONAL "ANDREI MURESANU" BISTRITA SEMEșDEAN ANA RALUCA
47 CRANTEA ANTONIO CRISTIAN LICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU" LEVINțA MONICA
48 CRISMARIU DENIS LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
49 CRISTEA BEATRICE-CORINA COLEGIUL NATIONAL "GH.LAZAR" SIBIU OANCEA MONICA
50 CRISTEA MARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
51 CRIVAT DRAGOS LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI VASILESCU SIMION EMILIA
52 CRULL THOMAS LICEUL TEORETIC SCOALA EUROPEANA BUCURESTI CIOBANU MARIANA
53 CSOMORTANI ROBERT COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV POPOVICI GINA MARIA
54 CURECHERIU ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, MINCă CARMEN
55 DAVIDESCU VICTOR COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" GABI BOCA
56 DAVIDOAIA NICU-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI MITRICA EDUARD
57 DEACONU MATEI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU șI MARCEL HOMORODEAN
58 DIACONESCU ANDREI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI SERBANESCU CRISTIAN
59 DINU ALEXANDRA - IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CATALINA ENESCU, ELENA DRAGAN
60 DOCHERU FLORIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
61 DRAGOMIR ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTACHE CRISTINA
62 DRAGOMIR TEODOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
63 DRAGU MăLINA COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI SîRBU CRISTINA
64 DRăGăNESCU DANIELA ESTERA LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA RONELA CRIHAN
65 DRăGOI SIMONA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
66 DUMINICA BOGDAN-STELIAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
67 DUMITRAS IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ELENITA DURLA-PASCA
68 DUMITRESCU LIVIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CARMEN MINCA
69 DUMITRESCU LUCA-MIHAIL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA SI MARCEL HOMORODEAN
70 ENACHE ALIN-MARIAN .LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU CUCIUCH MARIA
71 ENCIU CEZAR ANDREI LICEUL TEORETIC "AL.I. CUZA" RADUNA CARMEN
72 ENICĂ LAVINIA-IOANA PALATUL COPIILOR CONSTANȚA RADULESCU RAMONA
73 EPURE CARLA-MARIA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
74 FERECUS TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE CAMELIA
75 FILIP CLAUDIU COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA DANA TăTARU
76 GANEA ERIC GEORGE COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU LUMINITA POPESCU
77 GAVRIS MIHAI VLADIMIR SELECTEAZă JUDEțUL PRIMA DATă< ALINA BOCA
78 GEMALEDIN ISMAIL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SILVIU SACUIU
79 GEMALEDIN IUSUF COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SILVIU SACUIU
80 GHEORGHE CRISTIAN DANIEL LICEUL DE ARTA "IONEL PERLEA" SLOBOZIA DRAGOS RADULESCU
81 GHEORGHE MARA LICEUL TEORETIC "AL.I. CUZA" VALENTINA CHIRITA
82 GHEORGHE RARES COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" SOARE DANIELA
83 GHETEA ANDRA DIANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
84 GILLE-TROFIN EDGAR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU
85 GRIGORE ROBERT-MIHAIL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA VASLUIANU BOGDAN
86 GUȘATU DAMIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
87 HOGAS TUDOR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU, MARCEL HOMORODEAN
88 IACOB ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
89 ILINA MARIA ELENA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, HOMORODEAN MARCEL
90 IOAN ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI ARSENI FLORENTINA ANGELA
91 IOAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
92 IONESCU IONUT COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI IONESCU DANIELA
93 IONESCU IUSTINA COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" PREDA VALENTINA
94 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" MOGA ANDREEA SUNITA, OPREA ALEXANDRU MIHAI
95 IONESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV AUPICI IRINA, TUTUNEA GABRIELA
96 IONIță LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
97 IORDACHE EDUARD COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU POPESCU LUMINITA
98 IVAN ANDREI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALEXANDRA PUIU, CRISTIANA POPESCU, VICTOR MANZ
99 JITESCU SILVIU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA COJOCARU NICOLETA
100 KOUTSIOUKIS HRISTOFOROS IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
101 LALă MARIA NICOLA FERNANDA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
102 LANGA RADU-ADRIAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
103 LăCăTUșU OCTAVIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" PIț-RADA IONEL-VASILE
104 LOVIN PETRU SELECTEAZă JUDEțUL PRIMA DATă< POGAN LAURA
105 MANOLE ANDREEA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA & LEUCIUC ANCA
106 MANTA MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DRăGHICI SIMONA
107 MARCIUC COSMIN-TEODOR COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
108 MARINESCU MEDEEA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN
109 MARTINUT FRANCESCO COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
110 MATEI ALEXANDRU PETRUț COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI VOICU MARIA
111 MATEI CARLA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA HOMORODEAN MARCEL
112 MAXIM ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
113 MENDELSOHN MENDEL EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI BALACEA GINA
114 MIC MIHNEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
115 MICU RAREș COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI SîRBU CRISTINA
116 MITOCARU MARIO ALEXANDRU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI VIRGA LILIANA
117 MOCANU MARIA-DARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI DANA LICA
118 MOROZ ALEXANDRA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE DURLA PASCA ELENITA
119 MUNTEANU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ALINA BOCA
120 MUSTEAȚĂ ANASTASIA LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA, BĂLȚI - REPUBLICA MOLDOVA CIRIMPEI ADELA
121 NAGY DORU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ELENITA DURLA
122 NEAGU ALEXANDRU-FLORIN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
123 NEDELCU DIANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" S. ABAGIU
124 NICOLAE RăZVAN-ANDREI COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI SîRBU CRISTINA
125 NISTOR ANDREEA-ROXANA COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA MLISAN MIRELA, LOGHIN MăLINA
126 NIțU COSMIN MIHăIță LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA CRISTACHE
127 NOVAC SERGIU COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV IRINA AUPICI
128 OATU MIHAI LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
129 ONIGA IOANA-AMALIA COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MAREș CARMEN
130 OPREA EMY NICOLAE LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
131 ORANCEANU ANDREI-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI BARDAC SORIN
132 PAL GIULIO COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
133 PâNZARIU MATEI-ALEXANDRU COLEGIUL "NATIONAL", IASI CLAUDIU CRISTIAN GOREA-ZAMFIR
134 PENESCU TIBERIU STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMONA DRAGHICI
135 PETCU IRIS-ȘTEFANIA LICEUL TEORETIC "GEORGE CALINESCU" LEVINțA MONICA
136 PETRE DARIA VALENTINA COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU LUMINITA POPESCU
137 PîRJOL-COMăNESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CARMEN MINCă
138 PLOPEANU TEODORA-ANCA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA ANGELICA
139 POP DAVID GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA LEUCIUC
140 POPA ROBERT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU", IASI VASILICA ROSCA
141 POPESCU ANA-IOANA COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", MUNICIPIUL PLOIESTI SîRBU CRISTINA
142 RACEANU FLORIN LICEUL DE ARTA "IONEL PERLEA" SLOBOZIA DRAGOS RADULESCU
143 RADU ANA MADALINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
144 RADU VOINEA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE IORGA", ORASUL VALENII DE MUNTE SAVU LAURA
145 RăGMAN ANDREI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTă EUGENIA-MARIA
146 RISTEA CODRIN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI PROF. ARSENI FLORENTINA
147 RîJNIță RAREș CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
148 ROTARIU DANIEL-PAUL LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE EUGENIA-CRISTIANA
149 ROTARIU DRAGOș-IRINEL COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
150 RUGINOSU IOANA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
151 RUSE PETRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
152 SALAGEAN MIRCEA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA
153 SANDOR IONUT-RADU COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU PAULA CRISTINA DEAC
154 SANDOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU DEAC PAULA CRISTINA
155 SENIUC ADRIAN COSTIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" SLOBOZIA VASLUIANU BOGDAN
156 SERGHIUTA ALEXIA COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI", IASI MIRON LUCIA, GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
157 SICHIM PETRU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
158 SILION TEODORA-CLAUDIA LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
159 SIRBU ROBERT PAUL COLEGIUL NATIONAL "CANTEMIR VODA" BABIN STEFAN HORIA
160 SONEA GEORGE-RAZVAN COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
161 SOTIR ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" SIMONA IONESCU ; CARMEN MINCă
162 STAN EDWARD COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" SUNITA ANDREEA MOGA
163 STAN LUCIANA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV POPOVICI MARIA
164 STANCU STEFANITA IONUT COLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI SERBANESCU MIHAI CRISTIAN
165 STăNCULEA MIRCEA TEODOR COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA TăTARU DANIELA IOANA
166 STEFAN LUCHIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" GEORGE TRIFAN
167 STEMATE CATALIN COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA TATARU DANIELA IOANA
168 STRATONE MIREL LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA-OLGA CRISTACHE
169 ȘTEFAN ANA-MARIA ȘTEFANA COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU CRISTIAN
170 TîMPLăRESCU GABRIEL-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA OCHIA FLORIN, COJOCARU NICOLETA
171 TOMA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
172 TOMA AUGUSTINA LICEUL TEORETIC CU PROFIL DE ARTE ”ELENA ALISTAR” TOMA VITALINA
173 TONCEA ANDREEA CATALINA COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
174 TRAISTARU ANDREI IONUT COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA TATARU DANIELA
175 TRUșCă MARIAN DANIEL COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
176 TUDOR BRIANA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "B. P. HASDEU" MUNICIPIUL BUZAU POPESCU LUMINITA
177 TUDOR OANA-MARIA LICEUL PEDAGOGIC "CARMEN SYLVA" TIMISOARA BOGDăNESCU SIMONA
178 TUDOR VLAD-CRISTIAN LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA LUPSE-TURPAN MIRCEA-ADRIAN
179 TUREA DENISA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
180 VARGA IOANA REBECA LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA CRIHAN RONELA
181 VASILE ALBERT LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIESTI SIMION EMILIA
182 VELASCO VIOREL MARIA LICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL MIRCEA" TARGOVISTE CRISTINA STAN
183 VICIRIUC EDWINA-ELENA COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
184 VOAIDES-NEGUSTOR ROBERT-IONUT COLEGIUL NATIONAL "PETRU RARES" PIATRA NEAMT MARES CARMEN
185 VOICU ANDREI DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, HOMORODEAN MARCEL
186 ZBÂNGU ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC EELIE RADU, MUNICIPIUL PLOIESTI VĂSII CRISTIAN
Secțiunea 9-10 avansați
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ALEX PUTINEANU COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU I. CUZA" ALEXANDRIA TATARU DANIELA
2 ALEXE STEFAN CLAUDIU CENTRUL JUDETEAN DE EXCELENTA IALOMITA RADULESCU DRAGOS
3 ANDREESCU MIHNEA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA DAN SPATAREL
4 ANDREI LUCA MIHAI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA MARIANA KISCH
5 ARICIU TOMA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" IONESCU SIMONA, MINCă CARMEN
6 ARSENOIU IULIAN GEORGE SELECTEAZă JUDEțUL PRIMA DATă< LICA DANIELA
7 ARUXANDEI MATEI-STEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI MIRELA TIBU, IVASC CORNELIA
8 BALUTA CEZAR COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
9 BARBU ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" PLOIESTI DANIELA IONESCU
10 BARBU COSTIN ADRIAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
11 BAZAVAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
12 BICU DAVID MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „REGINA MARIA” IONESCU DANIELA
13 BOBEI BOGDAN DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTA EUGENIA-MARIA
14 BOCAN SABIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
15 BOTNARU VICTOR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA UMIT AKDAG
16 BRIHAC CASIAN DANIEL PALATUL NATIONAL AL COPIILOR INA STEFANESCU
17 BRINAS DELIA IONELA COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU EUGENIA MARIA OHOTA
18 BUCOVAN MIHNEA LICEUL TEORETIC "NIKOLAUS LENAU" TIMISOARA RUSET OVIDIU
19 CALEAVALEA VASILE-ANDREI LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI PROF. CORNELIA IVASC
20 CALNEGRU ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
21 CAZAC GEORGE-VLAD LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
22 CAZACU ALEXANDRU DAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
23 CERNEA MIHNEA IOAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA GRECEA VIOLETA
24 CHIRIBUță ROBERT ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV POPOVICI MARIA
25 CIORNEI STEFAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
26 CIUBUC DAVID PETRU COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" PROF. PREDA VALENTINA
27 COZMA BOGDAN VALENTIN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTACHE CRISTINA
28 CRISMARIU CODRIN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
29 CRISMARIU DENIS LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
30 CRISTIA RAZVAN-COSMIN LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI CIURESCU FLORICA
31 CROITORIU ANDREI-BOGDAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI MIRELA TIBU, IUSCINSCHI SIMONA, IVASC CORNELIA
32 DAVID ALEX ROBERT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE VIDA FELICIA
33 DAVIDOAIA NICU-BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", PASCANI MITRICA EDUARD
34 DăRăBăNEANU LIVIU EUGEN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI MIRELA ȚIBU
35 DOBRESCU CLELIA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF
36 DOMUNCO STEFAN COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA MARCU DANIELA, MARCU OVIDIU
37 DONTU ALEX MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
38 DRAGOMIR ALEXANDRU CRISTIAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTACHE CRISTINA
39 DUMITRESCU MATEI PAVEL COLEGIUL "NATIONAL", IASI GOREA-ZAMFIR CLAUDIU-CRISTIAN
40 DUMITRU ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
41 DUTA STEFAN-HORIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MINCA CARMEN, MIHAI TUTU, ANCA KNOPF
42 EPURE CARLA-MARIA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
43 ERDIC DRAGOș-PETRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" TURDA POP DANIELA MARIA
44 FILOTE IONUT COLEGIUL NATIONAL "M.KOGALNICEANU" GALATI LUCIAN DIMITRIEVICI
45 FURTUNA-COLA ANDREI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVA UDREA CRISTIAN, SANDA IULIA
46 GALOIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA KNOPF, CATALINA ENESCU
47 GARALBATIN RAREș-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV PENGHIS DIANA, POPOVICI MARIA
48 GEORGE DAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" BRASOV ȘERBAN MANUELA
49 GHIBERDIC DAVID CRISTIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK, SPATAREL DAN, KISCH MARIANA
50 HAIDEț ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" BEJENARU LAVINIU
51 ILIE MATEI GEORGE LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
52 IOAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
53 IONESCU IONUT COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI IONESCU DANIELA
54 IONESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV AUPICI IRINA, TUTUNEA GABRIELA
55 IONITA DIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI GEORGESCU ALICE
56 IONIță SEBASTIAN MARIUS LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
57 LORINTZ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES DRAGUS DANIELA, LEBADA MONICA
58 LUCHIANOV ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK
59 LUPULEțI VLAD-CăLIN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN" PIț-RADA VASILE
60 MARCU IONUT ANTONIO COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA MONICA
61 MARE LUCAS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA, ANTON CARMEN
62 MARTINUT FRANCESCO COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
63 MIROIU RARES-EMIL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
64 MOLDOVEANU COSMIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" MARIANA KISCH, VICTOR MANZ
65 MOTEA CăTăLIN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" CARMEN MINCA, ANCA KNOOF
66 MUNTEANU VALENTIN-IOAN COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE" SUCEAVA MARCU DANIELA
67 NEACSU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
68 NEAGU NICOLAE MARIUS COLEGIUL TEHNIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI CRISTIAN VASII
69 NEAGU VASILE ION COLEGIUL TEHNIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI CRISTIAN VASII
70 NIțU COSMIN MIHăIță LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA CRISTACHE
71 OATU MIHAI LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
72 OPREA LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CîRSTEA CORNELIA ADI
73 ORANCEANU ANDREI-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI BARDAC SORIN
74 ORANCEANU STEFAN-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI BARDAC SORIN
75 PAGU TUDOR STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NATHAN WILDENBERG
76 PâNGăLEANU CăTăLIN LICEUL TEHNOLOGIC "SCOALA NATIONALA DE GAZ" MEDIAS MAIER CORNELIA
77 POP DAVID GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" ANCA LEUCIUC
78 POPESCU TIBERIU LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
79 POPESCU VLADUT DANIEL CENTRUL JUDETEAN DE EXCELENTA IALOMITA DRAGOS RADULESCU
80 PREDESCU SEBASTIAN-ION COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
81 RADU ANA MăDăLINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" BOCA ALINA
82 RADU OCTAVIAN LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGALNICEANU" VASLUI CIURESCU FLORICA
83 RAFILIU FLORIN COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" ORASTIE MUSTEA MIHAIL
84 RăGMAN ANDREI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTă EUGENIA-MARIA
85 RUGINOSU IOANA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI IVASC CORNELIA, TIBU MIRELA
86 SANDOR TUDOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE DURLA ELENITA, VIDA FELICIA
87 SASARAN AURELIAN NORIS COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE DIANA CONTRAS, ALINA PINTESCU
88 SATNOIANU DOMINIC IOAN COLEGIUL NATIONAL "ANDREI SAGUNA" BRASOV PUIA CLAUDIA, MODRISAN ADRIAN
89 SAVU STEFAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANA/ VISINESCU VIOLETA
90 SEBA VLAD COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA, COMAN ISABELA
91 SICHIM PETRU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI TIBU MIRELA
92 SLANINA IULIA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KNOPF ANCA, MANZ VICTOR, APOSTOL ILIE DANIEL
93 STAN BRIANNA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA MUSCALAGIU DIANA MARIA, PETRAș TEODORA
94 STAN LUCIANA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "DR. IOAN MESOTA" BRASOV POPOVICI MARIA
95 STANCIU ANDREEA-COSTINA COLEGIUL NATIONAL "AL.D. GHICA" ALEXANRIA TATARU DANIELA IOANA
96 STANESCU MATEI-OCTAVIAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
97 STUPARU MARIUS-ADELIN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTACHE CRISTINA
98 TABARA ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI IULIA LINCAN
99 TAGA STEFAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
100 TOMA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI DRAGOMIRESCU CRISTINA
101 TULCEANU CEZAR LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
102 TURCIN GABRIEL MARIAN LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA CARNAT CRISTIANA-ADRIANA, CRISTINA IORDAICHE, BOHM CRISTINA
103 UDRESCU ALEXANDRU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI PROF IONESCU DANIELA
104 VAJDA EDMOND COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE FELICIA VIDA
105 VASILUță MIHAI-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU BOIAN FLAVIUS
106 VOICA ȘTEFAN-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA MLISAN MIRELA, GHEORGHE ARMAND
107 VOICU MIHAI-VALERIU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA ALI CABAS, CRISTIAN FRANCU, DANIEL SPATAREL, TAMIO-VESA NAKAJIMA
108 VOINEA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" KISCH MARIANA, UNGUREANU LAURA
Secțiunea 11-12
Anunț! Fiecare concurent înscris trebuie să activeze contul folosind token-ul primit pe adresa de email!)
Nr. crt. Nume elev Nume scoala provenienta Profesor indrumator
1 ABIAN PAULA SIMONA LICEUL TEHNOLOGIC FORESTIER CURTEA DE ARGES TIBERIU CEIA
2 AIOANEI ARINA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI ENACHE NICOLETA
3 ANDREICAN RAREș COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE NICOLETA ȘANDOR
4 ANGHEL FABIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI VOINEA MIRELA, DăU LILIANA
5 ANTON PAUL COLEGIUL NATIONAL BILINGV "GEORGE COSBUC" GHERCA MAGDA
6 APOSTOL ILIE DANIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DRAGAN ELENA, ANCA KNOPF, CONSTANTIN SPATAREL-DAN
7 ARMACZKI ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
8 ARNAUT ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" PREDA IARINA
9 AVRAM ȘTEFAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" STăNESCU NICOLAE
10 BACS DOMINIC COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA MATEI CORINA
11 BALINT LEONARD-PETRICA COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
12 BANU DARIA CATALINA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" VERONICA MARIN
13 BARBU ROLAND-CASSIAN COLEGIUL NATIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA BăLAN VIOLETA
14 BASARâM ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIțU ALINA
15 BăLTOI TEODOR IOAN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
16 BESPALîI DMITRI COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" SIMONA POPA
17 BRABETE MARIUS STELIAN .LICEUL TEORETIC "TUDOR VIANU" GIURGIU KISCH MARIANA
18 BRASOVEANU MIRCEA COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA MARIUS NICOLI
19 BRĂSLAȘU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA/VIȘINESCU RADU
20 CHIRIAC MATEI LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI BUTNARASU OANA, TIBU MIRELA, MAFTEI IONEL, IVASC CORNELIA, IONITA ALEXANDR
21 CHIțAN RAFAEL-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA MIHAELA
22 CIRTOF FILIP-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH
23 CIUCAN ANDREI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" PITESTI ENACHE NICOLETA
24 CIUNTU SORIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" MARIANA KISCH
25 COLCERU COSMIN COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA
26 COLțOș RADU COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" BăLAșA FILONELA, KNOPF ANCA
27 CONSTANTINESCU TEODORA-NATALIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" MOCANU ANTONIA
28 COROIAN DAVID-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA, DURLA ELENITA
29 COVEI DENIS COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA
30 CRăCIUN ANGHEL-CONSTANTIN COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA MUSCALU ADRIAN
31 CUPșAN TEODORA-VANESSA LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIțU ALINA ELENA
32 CURCA DAVUD COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA CORAVU LAURA
33 DAMIAN MIHAI-ROBERT COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA MIHAELA
34 DAMIAN TUDOR CHRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" DUMITRESCU IULIANA
35 DINCă MARIUS-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU RUNCEANU ANA-MIHAELA / TOMULESCU DUMITRU
36 DOBRIN TRAIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TUDOR VIANU" DRAGAN ELENA
37 DOROFTEI RARES COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE BALCESCU" BRAILA TONCEA CRISTIAN
38 DRAGAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI RIPEANU LUMINITA
39 DRAGOMIR COTIGă RAREș ANDREI LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" BRAILA GANEA TUDOR
40 DUMITRACHE MARIAN RADU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
41 DUMITRESCU CăTăLIN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OLARU VALENTIN
42 FILIP SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "NICHITA STANESCU", MUNICIPIUL PLOIESTI CONSTANTIN MIHAELA
43 FIROOZBAKHT YALDA LICEUL TEORETIC "NICHITA STANESCU" BERBECE GEORGIANA
44 GANDRAMAN IULIAN COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA MUSCALU ADRIAN
45 GASAN CAROL LUCA COLEGIUL NATIONAL "SFANTUL SAVA" POPESCU DIANA
46 GHEORGHE LIVIU ARMAND COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRIN" RAMNICU VALCEA MLISAN MIRELA, DUMITRESCU OVIDIU
47 GHEORGHE RADU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA NICOLI MARIUS
48 GHEORGHITA VLAD - GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
49 GHERCă DARIUS COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" FILONELA BăLAșA
50 GHITA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
51 GRAUR DAN-MIHAI LICEUL TEORETIC "OVIDIUS" CONSTANTA NIțU ALINA ELENA
52 GULIN TUDOR COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI" BAIA MARE CONTRAS DIANA
53 GUZENCU CLAUDIU-FLORENTIN COLEGIUL DOBROGEAN "SPIRU HARET" TULCEA MUSCALU ADRIAN
54 HOSU IULIA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU
55 ILIE DUMITRU COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI BARDAC SORIN
56 ION DANIEL COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI BARDAC SORIN
57 IORDAN RARES LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", IASI MIRELA TIBU, IONEL MAFTEI
58 IRIMIA VLAD COLEGIUL NATIONAL "GR.MOISIL" ONESTI CARMEN MELINTE
59 LIEHN EDUARD COLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVA OPREA MARILENA
60 LORINTZ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES DRAGUS DANIELA, LEBADA MONICA
61 LUCHIANOV ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA NURBERDIYEV PUDAK
62 MIHAI EDUARD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE ȘANDOR NICOLETA
63 MIHAILA VALENTIN VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI SCHEAU CONSTANTIN
64 MIHNEA ANDREESCU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA DAN SPATAREL
65 MIRICA MATEI LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA PATRASCANU CASIAN
66 MODOLEA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA" ROMAN MOLDOVANU FLORIN
67 MUREșAN VICTOR-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "EMANUIL GOJDU" ORADEA CORINA MATEI
68 NASTASE ANDREI LICEUL PEDAGOGIC "D.P.PERPESSICIUS" BRAILA MOROIANU GABRIEL
69 NIță EDUARD-EUGEN COLEGIUL NATIONAL "GRIGORE MOISIL" URZICENI SORIN BARDAC
70 NIțU COSMIN MIHăIță LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA CRISTACHE
71 PASCA TUDOR LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA IORDAICHE CRISTINA
72 PASCU IONUț ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVA NICOLI MARIUS
73 PAVEL ALEXANDRU LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
74 PIETROIU ROBERT ADRIAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA-OLGA CRISTACHE
75 POLEAC LIVIU STEFAN LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN" BUZAU CRISTINA OLGA CRISTACHE
76 POP ALEX-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN
77 POPA IARINA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA MIHAELA
78 POPA PETRU RARES COLEGIUL NATIONAL "D.CANTEMIR" ONESTI ALIANA-MARIA IFRIM
79 POPA SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TG-JIU BOIAN FLAVIUS
80 PREDESCU ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI VISINESCU VIOLETA
81 PUSCASU RAZVAN STEFAN LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CONSTANTA MEMET EDEN
82 RADU ANDREI-LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL "VLADIMIR STREINU" GAESTI SERBANESCU MIHAI CRISTIAN
83 RAMADAN OMAR COLEGIUL NATIONAL "I.L. CARAGIALE" IULIANA DUMITRESCU
84 RăGMAN ANDREI-ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU OHOTă EUGENIA-MARIA
85 ROTARU MARIA IOANA COLEGIUL NATIONAL "MATEI BASARAB" NU AM
86 RUSCUTA FLORIN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" VASLUI DAN PRACSIU
87 SAVU DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI LINCAN IULIA
88 SCARLAT MADALINA LICEUL TEORETIC INTERNATIONAL DE INFORMATICA CASIAN PATRASCANU
89 SIRBU ANDREI LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMISOARA PROF. CRISTINA IORDAICHE
90 STANCIU ERIC COLEGIUL NATIONAL "AUREL VLAICU" IARINA PREDA
91 ȘERBăNESCU DANIELA COLEGIUL NATIONAL "ZINCA GOLESCU" PITESTI OPREA ADRIANA
92 ȘTEFAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL", MUNICIPIUL PLOIESTI IULIA LINCAN
93 TIțOIU REBECCA MARIA COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "REGINA MARIA" CONSTANTA ZăRNESCU MADALINA
94 TORACAș DENISA - ALINA COLEGIUL NATIONAL "SILVANIA" ZALAU MORAR FLORIN, DEAC PAULA
95 TRIFAN BOGDAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI LICA DANIELA
96 ȚIFUI LARA COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE LAZAR" SIMONA MIHAELA POPA
97 ȚOGOE RADU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU PREOTEASA CARMEN FLORINA
98 ȚURLOI ALEXANDRU LICEUL TEHNOLOGIC "IOAN N.ROMAN" CONSTANTA ȚURLOI ALEXANDRU
99 UZUM RAZVAN VIOREL COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
100 VINTILESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU" TG-JIU POPESCU SANDA
101 VRAJA MARC COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" SATU MARE SANDOR NICOLETA
102 WOLOWITZ EZRA LICEUL TEHNOLOGIC "UDREA BALEANU" BALENI LIVIU TOBOSARU